Spółka PNT Logistics doceniona przez portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji konkursu Gepardy Biznesu.

W konkursie analizowane są wyniki finansowe przedsiębiorstw. Wyliczenia opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Średnia z dynamik zysku i przychodów na poziomie 53,9 % oraz wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. na poziomie prawie 2 milionów złotych zaowocowała tytułem Geparda Biznesu 2020 roku.

– Każda nagroda cieszy i jest motywacją do dalszego rozwoju dla całego naszego zespołu, który zapracował na to wyróżnienie – mówi Norbert Kobędza, wiceprezes zarządu PNT Logistics – Kończący się rok jest dla nas bardzo udany, zrealizowaliśmy ponad 40 tysięcy zleceń, zmieniliśmy siedzibę na większą no i zostaliśmy wyróżnieni tytułem Geparda Biznesu – dodaje Norbert Kobędza

Nowa siedziba spółki to 200 metrów powierzchni biurowych z salą konferencyjną. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja, przy ulicy Portowej 23. Sąsiedztwo autostrady A1 oraz specjalnej strefy przemysłowej usprawnia zarządzanie flotą pojazdów.