„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych” – pod takim hasłem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 31. Wspólnie ze sztabem Miejskiego Domu Kultury w Radomsku również zagraliśmy z orkiestrą.

Tradycyjny bieg policz się z cukrzycą, pokazy sprzętu strażackiego, loteria, występy zespołów muzycznych czy też program live ze studia sztabu WOŚP przygotował MDK Radomsko wraz z partnerami. W tym roku również PNT Logistics przygotował atrakcje dla wszystkich z otwartymi sercami.

W zamian za datek do puszki można było przez moment poczuć się jak kierowca ciężarówki, usiąść w fotelu kierowcy czy też położyć się na łóżku w którym kierowca odpoczywa – mówi Przemysław Grzesiczak, prezes zarządu PNT Logistics – to dla nas wielka przyjemność zagrać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, jak mówi motto przewodnie orkiestry to „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!” – dodaje Przemysław Grzesiczak.

Na ulicach miasta kwestowało 141 wolontariuszy, najmłodszym wolontariuszem była 2,5 letnia Zuzanna Latusek, nie zawiedli również mieszkańcy Radomska i okolic, tłumnie odwiedzając plan przy MDK  Razem udało się zebrać jak poinformował sztab #5974 ponad 136 tysięcy złotych. Jak co roku punktualnie o 20 zbiórkę zakończyło światełko do nieba.