Wychodząc naprzeciw wymaganiom fabryki Ontex w Radomsku w zakresie przewozu towarów, kompleksowa oferta firmy PNT Logistics w tym zakresie doskonale wpisywała się w nasze oczekiwania. Wspólnie zrealizowane projekty na przestrzeni lat, dowodzą, że dokonaliśmy dobrego wyboru – mówi Szymon Borowy, Global Category Leader – Logistics w firmie Ontex.

To ważny krok w naszym rozwoju, ale również wielka odpowiedzialność. Dziękujemy za zaufanie firmy Ontex, nie zawiedziemy zaufania, którym nas obdarzono – mówi Przemysław Grzesiczak, prezes PNT Logistics.

Ze względu na specyfikę naszej branży, charakteryzującej się dużymi wahaniami zapotrzebowania na usługi transportowe, oczekujemy od naszych partnerów dostępności usług oraz elastyczności. W ciągu kilku lat współpracy, firma PNT Logistics niejednokrotnie udowodniła że jest partnerem godnym zaufania.- podkreślił Konrad Walczak, Supply Chain Manager w fabryce Ontex w Radomsku.

Z Ontexem współpracujemy od wielu lat, teraz wzmacniamy naszą współpracę, między innymi wprowadzając do floty naczepy firmowane logiem Ontex – mówi Norbert Kobędza, wiceprezes PNT Logistics

W ramach wzmacniania współpracy, PNT wprowadziła do floty naczepy firmowane logiem Ontex.  Przyczyni się to do wzmocnienia rozpoznawalności Ontex jako partnera biznesowego, oraz jako pracodawcy

 Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla dzieci i dorosłych. Belgijska firma posiada 20 biur sprzedaży i 16 fabryk na świecie, w tym uruchomiony w 2018 roku, zakład produkcyjny w Radomsku. Dystrybucja prowadzona jest w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod 30 markami własnymi. Jakość produktów gwarantują, własne centra badawcze. W naszym kraju Ontex zatrudnia 500 pracowników.